אודות - גילי רוזנברגאהלן:)
התחלתי ללמוד פסנתר בגיל 6. מערכת היחסים עם הפסנתר היתה "קומפליקייטד", למרות שבראייה לאחור - אני אסיר תודה להורי שהביאוני הלום. היו בדרך כל השלבים האלקטרונים של האורגן והסינטיסייזר אבל היתה חסרה חתיכה בפאזל. היה נסיון קצר למלא את החסר עם תופים ומרימבה, אבל לא היתה התאמה מלאה בין החתיכה והפאזל. ההארה הגדולה הגיעה כשאורי, אחי הצעיר והמוכשר, התחיל ללמוד גיטרה קלאסית. וכשחבר הלווה לי גיטרח חשמלית היה ברור שהיא האחת.

הרומן עם הגיטרה היה מושלם וביחד איתה נכנסו לחיים גם חברים חדשים כמו: ג'ימי הנדריקס, פינק פלויד, ועוד רבים וטובים. גולת הכותרת היתה(ונשארה) - לד זפלין. סיפור אהבה שרק משתבח עם השנים. בעקבות שליחות של המשפחה לצרפת ניגנה הגיטרה גם בצרפתית בפאבים ומועדונים פריזאים,

עם החזרה לארץ התגייסה גם הגיטרה. הגיטרה ליוותה את השירות הצבאי ומילאה את חלקה בשיוויון בנטל, כולל שירות מילואים בכל הארץ ולפעמים גם מעבר לקווים. לאחר השחרור, הגיטרה יצרה מוסיקה בכל מיני להקות(רובן בתחום הרוק), עם הרבה שעות אולפן, הופעות והקלטות. בניהם: Onion God, Onili, האחים brothers, ועוד.

לקראת סוף המילניום הקודם(וממש ללא תכנון ואולי אפילו בטעות) נוצרה ההיכרות עם האהבה החדשה - גיטרה בס. האהבה היתה אמיתית ועם התמסרות הדדית לתדרים הנמוכים. האהבה פרחה ואיתה הגיעו גם להקות חדשות(גם פה רובן בתחום הרוק) ואיתן גם הופעות והרבה שעות אולפן. בניהם: The Johnsons, Rudy J, Ephrat, ועוד.

מתישהו באמצע העשור הראשון של המאה ה21 הוזמנה הגיטרה בס לנגן במחזמר "שיער" (בהפקה המוסיקלית של אפי שושני - ע"ע גואש הפקות) ומשם נפתח הסכר לנגינה גם בעולם התאטרון ומחזות הזמר, בינהם: יוסך וכתונת הפסים, שיער, רנט, איש חסיד היה, מיקה שלי, אנני, הבית שלנו ועוד.

גם בתחום המופעים הבס מאוד אהבה לנגן ובינהם נמצאים: טקס הדלקת המשואות בהר הרצל, מופע סן-רמו, תחת שמי פריז, יפו-סלוניקי, הבמה המרכזית ועוד. בין האומנים שליוותה הגיטרה יש את: גלי עטרי, אילנית, הראל סקעת, רוחמה רז, זאב רווח, סי היימן ועוד.

במקביל לנגינה בהפקות, הקימה הגיטרה גם להקת קאברים, עם מופעים בכל מיני סגנונות מוסיקלים, כדי שתוכל לנגן ולהנות גם בתחום האירועים. אחרי מאות הופעות, בכל סוגי האירועים, אפשר להגדיר את זה כהצלחה. (ואם אתם חייבים לשאול אז המתאבן המועדף על הגיטרה הם הקבבונים הקטנים שמגישים בקבלות פנים:).

אבל נחזור לעניין שבגללו אנחנו פה - במהלך השנים חטאה הגיטרה בעיבוד והפקה מוסיקלית, אבל על אש קטנה, ההפקות המוסיקליות הראשונות, תחת הכותרת "מפיק מוסיקלי" היו במחוות לדיויד בואי ולהקת RUSH.
עם השנים הלך וגבר היצר האומנותי ואיתו גם החשק להגיע למקומות חדשים. בעזרת מוסיקאים מוכשרים נוצרו הפקות חדשות, מחוות חדשות ותחומים חדשים, כמו:
 • להקת הרוכבים - מופע קאנטרי
 • להקת ילדי הפרחים - מופע שירי אהבה ישראלים
 • מסיבת שנות ה60
 • מופע דיסקו ושנות ה70-80
 • ממוריז - מסיבת שנות ה50
 • חיים בסרט - שירים מהקולנוע הישראלי
 • מחווה לאריק לביא
 • מחווה לשמוליק קראוס
 • ועוד ועוד

  בשנים האחרונות נוצרה היכרות עם עולם חדש לגמרי(לפחות מבחינתי) - תוכן מוסיקלי לילדים. העולם של הצגות לילדים מרתק ומרגש. הדרך להגיע אל הילדים ולחשוף אותם(לפעמים בפעם הראשונה) למוסיקה חדשה, לכלי הנגינה, לשיתוף פעולה בין הכלים ולצלילים, בשילוב של סיפור עלילתי, היא מאתגרת ואיתה בא גם סיפוק גדול.
  בין הצגות הילדים נמצאות ההצגות:
 • סיפורו של כינור
 • הרוח וחליל הקסם
 • חגית בממלכת החגים
 • המסע אל ממלכת האוכל

  אפשר לדבר הרבה על כל נקודה שמוזכרת בעמוד הזה ואני אשמח לעשות את זה(על כוס קפה), אבל השורה התחתונה היא - הנאה! הכיף בלעשות מוסיקה, להביא אותה לאזניים של אנשים ושגם הם יהנו ממנה לפחות כמוך.
  אני רוצה להודות לכם שהקדשתם מזמנכם לקרוא את החפירה הנ"ל ומזמין אתכם לגלוש באתר ולהתרשם בעצמיכם(במקום שהנחתום יעשה את זה בשבילכם).
  ונסיים ב - ברוכים הבאים:)
  גילי. • צרו קשר
  לפרטים והזמנות - גילי רוזנברג: 050-5731491
  דואר אלקטרוני: contact@gilig.co.il
  פייסבוק: www.facebook.com/gili.rosenberg.5

  לחצו לשליחת הטופס ואנו ניצור עימכם קשר בהקדם